Harrie Sijbers - after summer

Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!
Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - after summer kopen? Bied vanaf 950!
  • Harrie Sijbers (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2025
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 110 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Last Summer
Harrie Sijbers (Sint-Oedenrode, 1953)
Olieverf op linnen, 110 × 90 cm
Expressief en licht schilderij waarin bloemvormen en kleurvlakken losjes in elkaar overlopen. Het warme palet en de vrije penseelvoering roepen een zomerse, herinneringsachtige sfeer op, balancerend tussen figuratie en abstractie.
nieuw werk, oktober 2025

Harrie Sijbers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  halleke
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (7)
90 cm
110 cm