Harrie Sijbers - Birds

Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 650!
Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 650!Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 650!Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 650!Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 650!Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 650!Harrie Sijbers - Birds kopen? Bied vanaf 650!
  • Harrie Sijbers (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2020
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 110 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Birds
Harrie Sijbers (Sint-Oedenrode, 1953)
Olieverf op linnen, 110 × 100 cm
Expressief en kleurrijk schilderij waarin gestileerde vogelvormen zijn teruggebracht tot krachtige kleurvlakken en lijnen. Het werk balanceert tussen figuratie en abstractie en kenmerkt zich door een harmonieuze, ritmische compositie.
was voor eigen gebruik, nu overcompleet (verhuizing)

Harrie Sijbers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  halleke
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (5)
100 cm
110 cm