Harrie Sijbers - Bloemen in bos

Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!
Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!Harrie Sijbers - Bloemen in bos kopen? Bied vanaf 40!
  • Harrie Sijbers (1953)
Type kunstwerk Beeld / Object
Techniek Keramiek
Stijl Abstract
Onderwerp Bloemen en Planten
Afmetingen 27 x 27 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage 32/150
Harry Sijbers (1953) kunstenaar uit Sint Oedenrode.
Abstract bord van keramiek,design Harrie Sijbers,gemaakt door Schoonhoven Keramiek.
Is een gelimiteerde oplage nr 32/150.Mooi kleurrijk wandbord
Naam van kunstenaar op achterzijde van bord aanwezig
Een mooi kunstwerk voor collectors.
Staat van bord is goed , craquelé in bord door ouderdom.
U mag het bord ophalen(voorkeur) maar verzenden kan ook.
Verzending met track en trace via Post NL
Staat van bord is goed,craquelé aanwezig door ouderdom.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 16,50
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Harrie Sijbers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Peter21260
Lid sinds 2021
34 verkochte items
Alle items (7)
27
27
4