Harrie Sijbers - In de morgen

Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!
Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!Harrie Sijbers - In de morgen kopen? Bied vanaf 750!
  • Harrie Sijbers (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2021
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
In de morgen
Harrie Sijbers (Sint-Oedenrode, 1953)
Olieverf op linnen, 100 × 100 cm
Licht en verstild schilderij waarin zachte kleurvlakken en gelaagde verfstreken een vroege ochtendsfeer oproepen. Het werk ademt rust en ruimte, met een subtiele balans tussen landschap en abstractie. Galerieprijs 250, gereed om op te hangen
Was in eigen gebruik

Harrie Sijbers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  halleke
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (5)
100 cm
100 cm