Harrie Sijbers - Landschap met boerderijen

Harrie Sijbers - Landschap met boerderijen kopen? Bied vanaf 850!
Harrie Sijbers - Landschap met boerderijen kopen? Bied vanaf 850!Harrie Sijbers - Landschap met boerderijen kopen? Bied vanaf 850!Harrie Sijbers - Landschap met boerderijen kopen? Bied vanaf 850!
  • Harrie Sijbers (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2021
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Landschap met boerderijen
Harrie Sijbers (Sint-Oedenrode, 1953)
Olieverf op linnen, 90 × 110 cm
Expressief geschilderd landschap waarin boerderijen en akkers zijn teruggebracht tot heldere kleurvlakken en losse lijnen. Het warme kleurenpalet en de vrije penseelvoering geven het werk een open, landelijke sfeer, balancerend tussen figuratie en abstractie.
nieuw schilderij

Harrie Sijbers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  halleke
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (4)
110 cm
90 cm