Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht

Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht kopen? Bied vanaf 950!
Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht kopen? Bied vanaf 950!Harrie Sijbers - Stadsgezicht met gracht kopen? Bied vanaf 950!
  • Harrie Sijbers (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2025
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 110 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Stadsgezicht met gracht

Harrie Sijbers (Sint-Oedenrode, 1953)
Oil on linen, 110 × 120 cm
Expressive cityscape in which canal and architecture are rendered in a free, painterly manner. Color and rhythm shape the composition rather than literal representation.
Deze is van november 2025

Harrie Sijbers (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  halleke
Lid sinds 2018
6 verkochte items
Alle items (5)
120 cm
110 cm