Een prachtig schilderij van Harry van Gestel, welke hij geschilderd heeft in 2000. Ik heb het schilderij zelf begin 2000 gekocht van Harry in zijn atelier, vlak achter het Koninklijk Paleis op de Dam in Amsterdam. Van Harry zijn toenmalige Braziliaanse vriend Maui Reple kreeg ik er een kleine schilderijtje kado bij. Het schilderij van Harry heeft een kleine beschadiging die op het oog nagenoeg niet te zien is vanwege de grootte van het schilderij (150cm x 100cm) en de schildertechniek. Harry van Gestel zijn schilderijen worden wereldwijd verkocht en behouden hun waarde. Dit mooie schilderij mag weg ivm een verhuizing. Het schilderijtje van Maui krijg je er kado bij. Graag bieden naar waarde.
Redelijk
Het schilderij is in goede staat op een kleine beschadiging na. Als je weet waar de beschadiging zit, dan is hij te vinden, maar gezien de wijze waarop het geschilderd is, is de beschadiging slecht te zien.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Soesterberg, Nederland
koeriersdienst