Aangeboden: prachtig werk van Harry van Kuyk in zijn bekende preegdruk techniek. Zeer kleine oplage, dit werk een Épreuve d'Artist. Nette staat, zie foto's. Gesigneerd en gedateerd in potlood, "Harry van Kuyk" "1981".
Werk van Harry van Kuyk is onder meer te vinden in :
transparant
transparant
Collections (selection)
Rijksprentenkabinet, Amsterdam
Stedelijk Museum, Amsterdam
Stedelijk Museum, Schiedam
Museum Meermanno | Huis van het boek, Den Haag
Gemeentemuseum, Den Haag
Koninklijke Bibliotheek, Den Haag
Museum voor Moderne Kunst, Arnhem
Museum Het Valkhof, Nijmegen
Museum Boijmans Van Beuningen, Rotterdam
Centraal Museum, Utrecht
Museum Voorlinden, Wassenaar
Rijkscollectie / Rijksdienst voor het Cultureel Erfgoed,
Rijswijk / Amersfoort
Technische Universiteit, Delft
Radboud Universiteit, Nijmegen
Pretoriase Kunsmuseum, Pretoria
University Gallery, University of Florida, Gainesville
Chase Manhattan Bank, New York
Chemical Bank, New York
Banque de Suez / SNS Reaal, Arnhem
BNP Paribas, Amsterdam
Gemeente Zevenaar
Harry van Kuyk Stichting