Harry Visser - Modern stilleven - Verkocht

Harry Visser - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 49!

Harry Visser - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 49!Harry Visser - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 49!Harry Visser - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 49!Harry Visser - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 49!Harry Visser - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 49!Harry Visser - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 49!Harry Visser - Modern stilleven kopen? Bied vanaf 49!
  • Harry Visser (1929)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1976
Stijl Modern
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Modern stilleven van Harry Visser. Zowel doek als de blank eiken lijst verkeren in uitstekende conditie. Doek is gesigneerd en gedateerd op de achterkant.
In onderstaande link enige informatie over Harry Visser.

http://www.artindex.nl/noordholland/default.asp?id=6&num=0673900087011050223070237003800990501261

Bij verzending zal het worden verpakt in een op maat gemaakte kist om beschadiging te voorkomen.
Het kan zonder verdere kosten worden opgehaald in Ijmuiden of Bodegraven.
Verzending Nederland 12,50 en Belgie 15,00 euro
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ijmuiden of bodegraven, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Harry Visser (1929)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  DirckHals
118 verkochte items
Alle items (0)
46 cm
36 cm
40 cm
30 cm