Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 60 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70 x 82 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
waterverf op papier van Harry Zeegers (Oss 1929 - )
gesigneerd rechtsonder
met passe-partout, achter glas en met lijst
afmeting inclusief lijst: 70 x 82 cm.
in zeer goede staat
Alléén ophalen in de galerie *de Curiositeiten van Larry* in Alkmaar.
Pick-Up only
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 21-10-2022 om 15:26 |
Eindtijd | 30-10-2022 om 19:01 |
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |