FA. (2)

H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities

H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 10!
H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 10!H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 10!H.D. Schrader - Twee handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • H.D. Schrader (1945)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Twee handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaar: H.D. Schrader
  • Titel: Geometrische Composities I, II
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

H.D. Schrader (1945)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (20)

Lid sinds 2010
1376 verkochte items
14 cm
15 cm
Starttijd:11-06-2022 om 12:53
Eindtijd:24-06-2022 om 20:48
Openingsbod€ 10
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAndenes/Varmland, Nederland