Hedwige Jacobs - Het Oog

Hedwige Jacobs - Het Oog kopen? Bied vanaf 250!
Hedwige Jacobs - Het Oog kopen? Bied vanaf 250!Hedwige Jacobs - Het Oog kopen? Bied vanaf 250!Hedwige Jacobs - Het Oog kopen? Bied vanaf 250!Hedwige Jacobs - Het Oog kopen? Bied vanaf 250!
  • Hedwige Jacobs (1971)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1994
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 100 cm (h x b)
Incl. lijst106 x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
kunstwerk van HEDWIGE JACOBS uit 1994

olieverf op canvas
afmetingen: 106x106cm

één van haar vroege werken, vermoedelijk nog uit de periode dat Hedwige studeerde aan de kunstacademie

kunstwerk verkeert in uitstekende conditie, op één lichte beschadiging na, zichtbaar in foto 1

bij vragen en/of interesse hoor ik graag

bekijkt u ook mijn andere advertenties voor meer werk van Hedwige Jacobs

Hedwige Jacobs (1971)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  mpg1982
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
106 cm
106 cm
100 cm
100 cm
Starttijd24-4-2024 om 15:35
Eindtijd1-5-2024 om 22:09
Openingsbod € 250
ObjectlocatieDEN HAAG,  Nederland