Hein van der Meij - Olieverf Alpen 1 - Verkocht

Hein van der Meij - Olieverf Alpen 1 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Hein van der Meij - Olieverf Alpen 1 kopen? Bied vanaf 125!Hein van der Meij - Olieverf Alpen 1 kopen? Bied vanaf 125!Hein van der Meij - Olieverf Alpen 1 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Hofkunst
FA. (6)

74 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Hein van der Meij (1940)
Jaartal2018
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Naar aanleiding van een eigen foto
Er kan een zwarte baklijst bij geleverd worden € 25,-

Hein van der Meij (1940)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Hofkunst
FA. (6)

74 verkochte items
50 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 132,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-02-2020 om 19:42
Eindtijd:10-03-2020 om 14:08
cmh0948
10 mrt. / 13:48
€ 115