5. Hein van der Meij

Hein van der Meij (1940)

6 aangeboden items / 40 verkochte items

FA. (24 x Favoriet)

Hein van der MEIJ (Nijkerk 1940)

6 aangeboden items van deze kunstenaar

Hein van der Meij - Toscane bij heldere nacht kopen? Bied vanaf 123!

Hein van der Meij - Toscane bij heldere nacht

Geplaatst doorHofkunst

Jaartal2018
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hein van der Meij - Ommen kopen? Bied vanaf 95!

Hein van der Meij - Ommen

Geplaatst doorHofkunst

Jaartal2019
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hein van der Meij - Alaska 1 kopen? Bied vanaf 125!

Hein van der Meij - Alaska 1

Geplaatst doorHofkunst

Jaartal2019
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hein van der Meij - Achterhoek bij avond kopen? Bied vanaf 85!

Hein van der Meij - Achterhoek bij avond

Geplaatst doorHofkunst

Jaartal2018
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hein van der Meij - Waterton lakes kopen? Bied vanaf 95!

Hein van der Meij - Waterton lakes

Geplaatst doorHofkunst

Jaartal2019
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hein van der Meij - Eigen Landschap 1 kopen? Bied vanaf 85!

Hein van der Meij - Eigen Landschap 1

Geplaatst doorHofkunst

Jaartal2018
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst