Heinz-Ludwig Beckers: Ets, Amsterdam - Verkocht

Heinz-Ludwig Beckers: Ets, Amsterdam kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Ludwig Beckers

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Ludwig Beckers
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Heinz-Ludwig Beckers
Titel: Amsterdam
Ets, gesigneerd. Genummerd H.C. 36/150
Afmeting: 15 x 14 cm

Verzending per aangetekende post. U betaalt maximaal eenmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk.
Verzendkosten Europa: 17,50 euro. Buiten Europa op aanvraag.

Ludwig Beckers

Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1379 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:21-11-2016 om 14:28
Eindtijd:05-12-2016 om 19:28
Biedingen (2)
Nielsdaniel
05 dec. / 18:58
€ 3
mariken
01 dec. / 19:49
€ 1