Heinz-Ludwig Beckers: Ets, Stadsgezicht - Verkocht

Heinz-Ludwig Beckers: Ets, Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Ludwig Beckers

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Ludwig Beckers
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Heinz-Ludwig Beckers
Titel: Stadsgezicht
Ets, handgesigneerd. Genummerd H.C. 42/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Ludwig Beckers

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:26-01-2017 om 19:14
Eindtijd:10-02-2017 om 18:14
Biedingen (3)
Peinado
10 feb. / 12:22
€ 3
v_eld
10 feb. / 12:21
€ 3
Peinado
02 feb. / 18:31
€ 1