Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Isaac Israels - Acht tekeningen
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot
Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1996 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 28 cm (h x b) |
Incl. lijst | 89 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fascinerend werk van Helene Briels, die graag werkt met verschillende technieken op textiel. Verf (zeefdruk of met de hand aangebracht) op textiel achter glas dat gegraveerd lijkt (of gezeefdrukt) in harmonie met het patroon op het textiel, met de hand gesigneerd en gedateerd (1996). In strakke aluminium lijst. Alles in zeer goede conditie.
Afmetingen: 89cm x 45cm (incl. lijst), 65cm x 28cm (beeld)
Door de bewerking van het glas dat op enige afstand zit van het textiel zie je het werk veranderen wanneer het licht vanuit een andere hoek invalt. Precies volgens het principe van een zonnewijzer. Zie close-up foto’s voor een beter idee.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 9-5-2023 om 11:30 |
Eindtijd | 22-5-2023 om 19:02 |