Helene Hamburger - Stilleven

Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!
Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!Helene Hamburger - Stilleven kopen? Bied vanaf 250!
  • Helene Hamburger (1836-1919)
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst32.5 x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder werk van Helene Hamburger uit het begin van de 20e eeuw.

Het werk in olieverf  is linksboven gesigneerd ‘Hamburger’.
Het schilderij is in goede staat, hier en daar is wat ouderdoms craquelé zichtbaar.

Het werk heeft een stikker van een vorige veiling op de achterzijde.

De originele lijst is in slechte conditie en dient vervangen.

De foto’s maken onderdeel uit van de beschrijving.

Het werk heeft wat kleine ouderdoms-scheurtjes in de verf.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd5-7-2023 om 13:46
Eindtijd18-7-2023 om 21:41
Openingsbod € 250
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland