Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619

Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619 kopen? Bied vanaf 35!
Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619 kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619 kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619 kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619 kopen? Bied vanaf 35!Hendrik Hondius - Mercator Frankrijk Beauvais Oude Kaart 1619 kopen? Bied vanaf 35!
  • Hendrik Hondius (1597-1651)
Type kunstwerkPrenten voor 1900
Jaartal1619
TechniekGravure
OnderwerpCartografie
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen37 x 50 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
Afmeting: 37 x 50 cm.

Conditie: redelijk goed. Met middenvouw als uitgegeven, split met zeer klein verlies vastgezet aan verso. Ruime margess. Verso: Franse tekst. Mooi handgekleurd.

Mooie gekleurde kaart van een gedeelte van Frankrijk. De kaart is verfraaid met een 2 cartouches en een wapen.

Kopergravure uitgegeven door G. Mercator / J. Hondius jr. te Amsterdam, a.d. 1619.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50

Hendrik Hondius (1597-1651)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  DikVissers
Lid sinds 2017
42 verkochte items
50 cm
37 cm
Starttijd9-2-2021 om 15:21
Eindtijd14-2-2021 om 16:37
Openingsbod € 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland