Bord met fruit in landschap door Hendrik Jan Visser.
In zeer goede staat, zowel het kunstwerk als de lijst.
Groot formaat, muurvullend. Prachtig boven bijvoorbeeld een dressoir.
Hendrik Jan Visser laat alledaagse scènes en dingen in een opvallend licht zien. Zoals in dit werk, waarin het wijdbrede & diepe landschap zeer ver naar achteren rijkt van het bord met vruchten; deze perspectivische handgreep van de voorstelling werd ook al door de surrealistische kunstenaars van de 20ste eeuw benadrukt weergegeven.
Tegelijk zijn de kleuren van de vruchten gevarieerd: de kleurrijkheid van het bord met z'n fruitsoorten waarvan er van elk één en los van elkaar weergegeven, geeft de voorstelling vooraan een kleurrijke gevarieerdheid terwijl de eigenheid van elke vrucht z'n nadruk heeft. Bijzonder geschilderd door Hendrik Jan Visser.
Vanwege het formaat wordt dit werk niet verstuurd, u kunt het afhalen in Gouda of Den Haag-zuid (naar keuze).