Hendrik Johannes Duiverman - Boslandschap

Hendrik Johannes Duiverman - Boslandschap kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik Johannes Duiverman - Boslandschap kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Johannes Duiverman - Boslandschap kopen? Bied vanaf 50!Hendrik Johannes Duiverman - Boslandschap kopen? Bied vanaf 50!
  • Hendrik Johannes Duiverman (1906-1973)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1900 t/m 1944
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 61 x 41 cm (h x b)
Incl. lijst 75 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Boslandschap met bomen en huis in prachtig spel van licht en donker. Gesigneerd met H. J. Duiverman. In zwart massief houten lijst.
In goede staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00