H.C. de Laat jr. (1932-1995). Moeder met kind. Subliem zeer realistisch geschilderde aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1955. Afmeting inclusief lijst 65x55 cm. De aquarel is in zeer goede staat. de lijst is in goede staat met ouderdomssporen. Zeer verfijnde aquarel van een moeder met kind van Henk de Laat junior.
Henk de Laat, geboren in 1932 en overleden in 1995 te Den Bosch krijgt als oudste zoon van de Bossche etser en kunstschilder Hendrik de Laat de liefde voor de kunst van thuis mee. Hij was autodidact en maakte zich door het jarenlang bestuderen en kopiëren van werk van oude meesters - van Vlaamse Primitieven tot Nazareners en Pre-Raphaelieten - de techniek van tekenen en schilderen eigen.
Met grote technische vaardigheid en theoretische kennis en met oog voor detail en stofuitdrukking werkte hij naar het leven, waarbij de kunst uit het verleden zijn inspirerend voorbeeld was. Henk de Laat bleef aan de traditie trouw. In het boek: "In de traditie geworteld" is veel te vinden over het leven en werk van de kunstenaar. Op de achterzijde een tentoonstellingsetiket met verwijzing naar de tentoonstelling uit 1998 evenals met naam: "In de traditie geworteld" waar dit kunstwerk was te zien.
Zeer Goed
De aquarel is in zeer goede staat. De lijst is in goede staat met kleine ouderdomssporen. .
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 26,50