Hendrik Kerstens - C-Print, Hairnet (2000) - Ingelijst (Zeer groot!) - Verkocht

Hendrik Kerstens - C-Print, Hairnet (2000) - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 2500!
Fotografie

Hendrik Kerstens - C-Print, Hairnet (2000) - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 2500!Hendrik Kerstens - C-Print, Hairnet (2000) - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 2500!Hendrik Kerstens - C-Print, Hairnet (2000) - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 2500!Hendrik Kerstens - C-Print, Hairnet (2000) - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 2500!Hendrik Kerstens - C-Print, Hairnet (2000) - Ingelijst (Zeer groot!) kopen? Bied vanaf 2500!
  • Hendrik Kerstens (1956)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2000
TechniekC-Print
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen148.5 x 127.5 cm (h x b)
Incl. lijst153.5 x 132.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Kenmerkend en indringend portret door Hendrik Kerstens van zijn dochter Paula, getiteld 'Hairnet', 2000. Het zeer grote werk is ingelijst in een nette profile-lijst met museumglas.

Het werk is vermoedelijk aan de achterzijde gesigneerd / voorzien van blindstempel zoals bij andere exemplaren die op de markt zijn verschenen ook het geval was. Het werk is echter niet uitgelijst geweest om dit te verifiëren.

Hendrik Kerstens legt al jarenlang zijn dochter Paula vast als model voor zijn portretten. In de portretten vindt een spel plaats met de Vlaamse-Hollandse portretkunst van eenvoud en alledaagsheid. De voorwerpen zijn geen historische attributen, maar toespelingen op vormen van kleding die we kennen als symbolen van religie of wereldlijk aanzien, zoals taartranden, slagroomspuiten of een dweil.

Hendrik Kerstens (1956)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KVcollecties
32290 verkochte items
Alle items van deze verkoper (408)
132.5 cm
153.5 cm
127.5 cm
148.5 cm