Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem

Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
  • Hendrik Seegers (1878-1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
Incl. lijst 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets van Hendrik Seegers (pseudoniem Georg Keens),
ingelijst achter glas.
Lijst en ets in goede staat.

Ets en passepartout iets vegeeld door leeftijd.
Afmetingen ets zijn geschat, niet uit de lijst gehaald.
Opsturen Postnl 7,45€
Ets en lijst onbeschadigd, iets vergeeld door leeftijd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Reusel, Nederland
Binnen Nederland € 7,45
Naar België € 9,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Hendrik Seegers (1878-1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Prinsenvinkenpark
Lid sinds 2019
5 verkochte items
Alle items (1)
23 cm
28 cm
19 cm
26 cm