Hendrik Vlierboom - Bloemen in vaas

Hendrik Vlierboom - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Vlierboom - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 200!Hendrik Vlierboom - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 200!
  • Hendrik Vlierboom (1889-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 43 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Schilderij in lijst van H Vlierboom jr.

lijst heeft kleine beschadigingen.
Wellicht schoon maken
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wateringen, Nederland

Hendrik Vlierboom (1889-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ooyenmm
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (4)
55 cm
60 cm
43 cm
48 cm