Henk Amerongen - Zonnebloemen in vaas - Verkocht

Henk Amerongen - Zonnebloemen in vaas kopen? Bied vanaf 50!

Henk Amerongen - Zonnebloemen in vaas kopen? Bied vanaf 50!Henk Amerongen - Zonnebloemen in vaas kopen? Bied vanaf 50!Henk Amerongen - Zonnebloemen in vaas kopen? Bied vanaf 50!Henk Amerongen - Zonnebloemen in vaas kopen? Bied vanaf 50!Henk Amerongen - Zonnebloemen in vaas kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk Amerongen
Type kunstwerk Schilderij
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig handgeschilderd olieverfschilderij van zonnebloemen in een vaas, in klassieke stijl. Het werk is gesigneerd rechtsonder met Henk Amerongen en is professioneel ingelijst in een stevige houten lijst met goudaccenten.

De kleuren zijn warm en levendig, en de techniek is realistisch en gedetailleerd.

Details:
• Techniek: Olieverf op doek
• Onderwerp: Zonnebloemen in vaas
• Gesigneerd: rechtsonder Henk Amerongen
• Lijst inbegrepen: Ja, in nette staat
• Afmetingen (incl. lijst): 60x50
• Conditie: Zeer goed
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Henk Amerongen

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  PvdL1205
Lid sinds 2025
1 verkochte items
Alle items (0)