Henk Eikenaar - EEN LOOT VAN LIEFDE - Verkocht

Henk Eikenaar - EEN LOOT VAN LIEFDE kopen? Bied vanaf 400!

Verkoopprijs: € 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk Eikenaar - EEN LOOT VAN LIEFDE kopen? Bied vanaf 400!Henk Eikenaar - EEN LOOT VAN LIEFDE kopen? Bied vanaf 400!Henk Eikenaar - EEN LOOT VAN LIEFDE kopen? Bied vanaf 400!Henk Eikenaar - EEN LOOT VAN LIEFDE kopen? Bied vanaf 400!Henk Eikenaar - EEN LOOT VAN LIEFDE kopen? Bied vanaf 400!Henk Eikenaar - EEN LOOT VAN LIEFDE kopen? Bied vanaf 400!

Geplaatst door  kunstpeer
FA. (23)

241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (36)
  • Henk Eikenaar (1945)
Jaartal1985
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen150 cm x 130 cm (h x b)
Lijst153.5 cm x 133.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraai schilderij van bekende Tilburgse kunstenaar.  Werk komt uit de voormalige collectie van De Nederlandse Bank.   Werk is gelijst in een houten baklijst.   Afmeting inclusief lijst  153,5 x 133,5 cm.
Het schilderij is afgebeeld in de monografie "HENK EIKENAAR".   (blz. 68)  Uiteraard krijgt de koper dit boek er bij.

Groot doek!!!

Doek is in goede staat, heeft geen gebreken.

Henk Eikenaar (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (23)

241 verkochte items
133.5 cm
153.5 cm
130 cm
150 cm
Dit item is verkocht voor 460,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 16:26
Eindtijd:21-12-2020 om 19:40
Greenart
20 dec. / 20:02
€ 400