Henk Erkelens - zonder titel

Henk Erkelens - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Henk Erkelens - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Henk Erkelens - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Henk Erkelens (1937-2011)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 81 x 110 cm (h x b)
Incl. lijst 85 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Heb dit kunstwerk in 2004 aangeschaft voor mijn kantoor. Na 20 jaar tijd voor andere kunstwerken
geen beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland