Henk Erkelens (1937-2011)
Materieschilderij
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 62.5 x 75.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |