5. De Bent

De Bent

Groep van Apeldoornse kunstenaars De Bent

Henk Erkelens - Materieschilderij kopen? Bied vanaf 75!
Henk Erkelens (1937-2011) Nederlands Materieschilderij
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75