Henk Heideveld - Hamburger. Megarealisme in de stijl van Tjalf Sparnaay

Henk Heideveld - Hamburger. Megarealisme in de stijl van Tjalf Sparnaay kopen? Bied vanaf 1000!
Henk Heideveld - Hamburger. Megarealisme in de stijl van Tjalf Sparnaay kopen? Bied vanaf 1000!Henk Heideveld - Hamburger. Megarealisme in de stijl van Tjalf Sparnaay kopen? Bied vanaf 1000!
  • Henk Heideveld (1950)
Jaartal2016
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen115 x 155 cm (h x b)
Incl. lijst125 x 165 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit is een groot (125x165cm) en krachtig werk van Henk Heideveld uit 2016. Op de foto komt deze 'kracht' slecht beperkt over, je moet het echt zien.
Megarealisme, ook wel hyperrealisme genoemd, in de stijl van Tjalf Sparnaay.
Het is een origineel en uniek werk. In opdracht geschilderd in een serie van vier: Spiegelei - Kreeft - Sorbet - Hamburger. Deze andere werken hebben exact dezelfde maat.
Het werk is professioneel ingelijst en verkeerd in uitstekende staat.
Bezichtiging mogelijk.
Is af te halen en kan in overleg ook afgeleverd worden. Let op: past niet in een gewone auto.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoogeveen, Nederland

Henk Heideveld (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Albert01
Lid sinds 2022
2 verkochte items
165 cm
125 cm
155 cm
115 cm
Starttijd13-7-2023 om 10:34
Eindtijd27-7-2023 om 22:15
Openingsbod € 1.000
ObjectlocatieHoogeveen,  Nederland