Henk Poeder - Stilleven - Verkocht

Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 65,00

Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!Henk Poeder - Stilleven kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  rahoekstra_kunst8
FA. (1)

Lid sinds 2017
103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Henk Poeder (1964)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 30 cm (h x b)
Lijst32 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stilleven met diverse attributen. Geschilderd door Henk Poeder. 21 eeuw. Techniek: olieverf op paneel. Gesigneerd aan de linker onderzijde. De afmetingen van het doek zijn: 30 cm x 24 cm. Inclusief de lijst zijn de afmetingen: 38 cm x 32 cm.

Zowel het doek als de lijst verkeren in nieuwstaat

Henk Poeder (1964)

Alle items van deze kunstenaar(4)
FA. (1)

Lid sinds 2017
103 verkochte items
38 cm
32 cm
30 cm
24 cm
Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:04-12-2019 om 14:13
Eindtijd:11-12-2019 om 19:48
MennoRitsema
11 dec. / 19:40
€ 65