Wim Izaks - Olieverf op papier - Vrije compositie - Handgesigneerd !!!
Peter Brouwer - (1935-2010) - Natuurlandschap met fazanten (inclusief documentatie
Anton Heyboer - Cancan Danseres & Tekst - Handgesigneerd !!!
Joseph Cals - Zeefdruk - Hommage aan Graham Sutherland
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Afmetingen | 61 x 43 x 1 cm (h x b x d) |
Gewicht | 1 gram |
Gemerkt | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zevenaar, Nederland |
Objectlocatie | Zevenaar, Nederland |
Starttijd | 2-12-2022 om 14:15 |
Eindtijd | 16-12-2022 om 22:22 |