Victor Adam - Picardische paarden - kostbare handgekleurde litho in een kostbare lijst
Gustavsberg - Zweeds ontwerp - gesigneerd bord met handbeschilderde cyclamen
Marianne Haselhoff - Zonder titel
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Bronze penning M.C.Escher
Gesigneerd HB
70 mm
Portokosten voor rekening van de koper
Starttijd | 26-10-2013 om 8:28 |
Eindtijd | 9-11-2013 om 7:28 |