| Type kunstwerk | Schilderij |
| Jaartal | 1999 |
| Techniek | Olieverf |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Stijl | Modern |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Op Spieraam |
| Afmetingen | 70 x 70 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Poëtisch olieverfwerk van Henk van der Ven in zeer goede staat. Het werk is fraai gedetailleerd en het canvas is opgespannen op een professioneel aluminium spieraam. Het werk kan zo aan de muur.
| Conditie | |
| Conditie | Zeer Goed |
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland |
| Garantie | |