Vincent Haddelsey - Kleurenlitho THE BATTLE Handgesigneerd
Bernard Buffet - Kleurenlitho TOUR D,EIFFEL uit 1967
Bernard Buffet - Kleurenlitho VASE des FLEURS uit 1967
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 105 cm (h x b) |
Incl. lijst | 81 x 126 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi, groot werk van Pauwels. Rechtsonder gesigneerd. In fraaie houten lijst.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Zowel doek als lijst zijn in goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heerenveen, Nederland |
Objectlocatie | Heerenveen, Nederland |
Starttijd | 29-11-2018 om 21:38 |
Eindtijd | 8-12-2018 om 19:56 |