Henri Joseph Pauwels - Kamille - Verkocht

Henri Joseph Pauwels - Kamille kopen? Bied vanaf 55!
Henri Joseph Pauwels - Kamille kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Kamille kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Kamille kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Kamille kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Kamille kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Kamille kopen? Bied vanaf 55!Henri Joseph Pauwels - Kamille kopen? Bied vanaf 55!
  • Henri Joseph Pauwels (1903-1983)
DragerBoard
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 76 cm (h x b)
Lijst73 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

H. J. Pauwels, schilderij 'Kleurrijk bloemstilleven'.

Henri Joseph Pauwels ( Haasdonk 1903 - Beveren- Waas 1983 ) was een Belgische schilder van decoratieve landschappen, interieurs, marines en Antwerpse havengezichten. Poëtisch en optimistisch, virtuoos postimpressionist met een losse toets en een lumineus coloriet. Henri Joseph Pauwels leefde zich uit met de landschappen van het Waasland (B). Pauwels had een voorkeur voor klassieke landschappen, marines, havenzichten van Antwerpen en interieurs. Henri Joseph Pauwels schilderde dit alles met een licht impressionistische toets.
Vermeld in de Belgische kunstboeken: Akoum, Arto en Piron. Internationaal bekende schilder .

Nvt

Henri Joseph Pauwels (1903-1983)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  DeHem
FA. (1)

Lid sinds 2019
30 verkochte items
85 cm
73 cm
76 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-03-2020 om 13:22
Eindtijd:09-03-2020 om 07:25
Cosette33
08 mrt. / 22:59
€ 45