Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Board |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 65 x 76 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 85 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Henri Joseph Pauwels ( Haasdonk 1903 - Beveren- Waas 1983 ) was een Belgische schilder van decoratieve landschappen, interieurs, marines en Antwerpse havengezichten. Poëtisch en optimistisch, virtuoos postimpressionist met een losse toets en een lumineus coloriet. Henri Joseph Pauwels leefde zich uit met de landschappen van het Waasland (B). Pauwels had een voorkeur voor klassieke landschappen, marines, havenzichten van Antwerpen en interieurs. Henri Joseph Pauwels schilderde dit alles met een licht impressionistische toets.
Vermeld in de Belgische kunstboeken: Akoum, Arto en Piron. Internationaal bekende schilder .
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Nvt | |||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Maassluis, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Maassluis, Nederland |
Starttijd | 5-3-2020 om 13:22 |
Eindtijd | 9-3-2020 om 7:25 |