olieverf op doek. brede kader. ingekaderd gesigneerd onderaan. H.J.PAUWELS
Kunstschilder Henri Joseph Pauwels (Haasdonk, 1903 - Beveren-Waas, 1983)
leefde zich uit met de landschappen van het Waasland. Pauwels had een
voorkeur voor klassieke landschappen, marines, havenzichten van
Antwerpen en interieurs. Henri Joseph Pauwels schilderde dit alles met
een licht impressionistische toets. Het was een klassiek schilder.
enkel af te halen vanwege brede kader .(gevoelig voor breken bij verzenden).
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kruibeke, België