Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ - Verkocht

Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!Henriette Wessing - Ingelijste reliëf-ets ‘Dieren’ + Boek ‘Haar Sprekende Handen’ kopen? Bied vanaf 1!
  • Henriette Wessing (1944-1997)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst23 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr. 23 van 40
  • Dit kavel bestaat uit het boek “Henriëtte Wessing en haar sprekende handen” uit 2008 + een ingelijste ets uit ca. 1982 van de Nederlandse kunstenares Henriëtte Wessing (1944-1997).
    *De ets is gesigneerd en genummerd met potlood. Nummer 23 uit een oplage van 40.
    -Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
    -Afmetingen: Lijst, 23 x 23 x 1,5 cm. Beeld / ets, 20 x 20 cm.
    *Het boek, dat 10 jaar na het overlijden van Henriëtte Wessing uitkwam, was een initiatief van haar schoolvriendin Toya van den Bergh. Het boek is een bundeling van ingeplakte foto’s van een selectie uit haar werk. De selectie is gemaakt door haar moeder Eva Eisenloeffel, haar zoon David en haar dochter Katelijne. De foto’s zijn gemaakt door Bart Rensink.
    -Aantal bladzijden: 64.
    -Afmetingen boek: 20 x 30 x 1,5 cm.
    -Herkomst van ets en boek: Uit de nalatenschap van Sheila Gogol (1942-2022).
    -Conditie: Boek en ingelijste ets zijn in zeer goede staat.
    Zie ook alle foto’s.
    De ets kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:
    Henriette Wessing, geboren 14 februari 1944 en overleden 2-11-1997, aquarellist, etser en tekenaar.
    Zij was de dochter van de beeldhouwster Eva Eisenloeffel (1917-2011) en de binnenhuisarchitect Han Wessing en ze was de zus van fotograaf Koen Wessing (1942-2011).

    Afhandeling:
    -De ingelijste ets en het boek kunnen afgehaald worden in Amsterdam.
    -De ingelijste ets en het boek kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 30,00

Henriette Wessing (1944-1997)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3200 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
23 cm
23 cm
20 cm
20 cm