Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 46 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 57 x 66 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het werk heeft zeer kleine beschadiging linksonder nauwelijks zichtbaar | |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 2-10-2021 om 15:12 |
Eindtijd | 6-4-2022 om 10:33 |