Henry Plisson - Le Marais - Verkocht

Henry Plisson - Le Marais kopen? Bied vanaf 210!
Henry Plisson - Le Marais kopen? Bied vanaf 210!Henry Plisson - Le Marais kopen? Bied vanaf 210!Henry Plisson - Le Marais kopen? Bied vanaf 210!Henry Plisson - Le Marais kopen? Bied vanaf 210!Henry Plisson - Le Marais kopen? Bied vanaf 210!Henry Plisson - Le Marais kopen? Bied vanaf 210!
  • Henry Plisson (1908-2002)
Jaartal1980
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 55 cm (h x b)
Lijst57 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Henri plisson (1908_2002) was een Franse schilder. En maakte deel uit van de Nouvelle Ecole de Paris.
In 1973 werd hij ook benoemd tot officieel schilder van de marine en vice_president van de autonome unie van professionele schilders.
Aanwezig in openbare collecties:- Boston Museum of Fine Arts-The Paris Museum of Modern Art.

Het werk heeft zeer kleine beschadiging linksonder nauwelijks zichtbaar

Henry Plisson (1908-2002)

FransFransAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  bazuin122

3 verkochte items
66 cm
57 cm
55 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-10-2021 om 15:12
Eindtijd:06-04-2022 om 10:33
MevrouwE55
05 apr. / 21:18
€ 250