Jos van den Berg - Twee havengezichten in Veere - Gemengde technieken
Aart van Dobbenburgh - Litho: Appelvink - 1945
Gerard Bijnens - Tekens in tijdloze kleurvelden
Hans-Joachim Spesshardt - Lot van 4 gesigneerde litho's- 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 22-11-2008 om 13:49 |
Eindtijd | 2-12-2008 om 13:49 |