Herbert Egl - Aquarel - Handgesigneerd - Verkocht

Herbert Egl - Aquarel - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
  • Herbert Egl (1953)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekAquarel
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen29.5 cm x 21 cm (h x b)
Passe-partout39.5 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel op papier op wit karton gemonteerd

1988

Handgesigneerd en gedateerd in potlood

Uniek exemplaar

Afmetingen blad: 29,5 x 21 cm

In zeer goede staat

Herbert Egl (1953)

Duits Duits

Geplaatst door  Boktor_Art
FA. (4)

Lid sinds 2020
46 verkochte items
29.5 cm
39.5 cm
21 cm
29.5 cm
Dit item is verkocht voor 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-07-2020 om 14:40
Eindtijd:08-09-2020 om 19:02
Tolsma12
08 sep. / 17:07
€ 75