Hergé (ps.) - Kuifje en het zwarte goud - Verkocht

Hergé (ps.) - Kuifje en het zwarte goud kopen? Bied vanaf 1!
Kunstboeken

Hergé (ps.) - Kuifje en het zwarte goud kopen? Bied vanaf 1!Hergé (ps.) - Kuifje en het zwarte goud kopen? Bied vanaf 1!Hergé (ps.) - Kuifje en het zwarte goud kopen? Bied vanaf 1!Hergé (ps.) - Kuifje en het zwarte goud kopen? Bied vanaf 1!Hergé (ps.) - Kuifje en het zwarte goud kopen? Bied vanaf 1!Hergé (ps.) - Kuifje en het zwarte goud kopen? Bied vanaf 1!
  • Hergé (ps.) (1907-1983)
Type kunstwerkKunstboeken
Jaartal1950
TechniekBoek met Originele Grafiek
StijlOriëntaals
Afmetingen29.5 x 22.0 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Zeldzaam  beetje beschadigd zie foto s
ConditieBeschadigd
Veel gelezen maar redelijk beetje beschadigd
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Langenboom, Nederland
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00