Dit werk is gemaakt door de nederlandse schilder hermanus charles christiaan bogman. Op het doek zijn enkele koeien afgebeeld in een groen polderlandschap aan een strook water. Aan de horizon zijn de contouren te herkennen van een molen en enkele andere huisjes. Het werk is 40 x 63 cm (60 x 83 cm inclusief lijst) en in zeer goede staat. Het werk is rechtsonderin gesigneerd en fraai ingelijst.
Goed
Licht craquelé zichtbaar
Tot 5 kg.
€ 10,00
Extra