Herman Bogman - Koeien in polderlandschap - Verkocht

Herman Bogman - Koeien in polderlandschap kopen? Bied vanaf 520!

Verkoopprijs: € 598,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Bogman - Koeien in polderlandschap kopen? Bied vanaf 520!Herman Bogman - Koeien in polderlandschap kopen? Bied vanaf 520!Herman Bogman - Koeien in polderlandschap kopen? Bied vanaf 520!Herman Bogman - Koeien in polderlandschap kopen? Bied vanaf 520!Herman Bogman - Koeien in polderlandschap kopen? Bied vanaf 520!

Geplaatst door  Dheemskerk
FA. (6)

Lid sinds 2017
63 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Herman Bogman (1861-1921)
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 63 cm (h x b)
Lijst60 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is gemaakt door de nederlandse schilder hermanus charles christiaan bogman. Op het doek zijn enkele koeien afgebeeld in een groen polderlandschap aan een strook water. Aan de horizon zijn de contouren te herkennen van een molen en enkele andere huisjes. Het werk is 40 x 63 cm (60 x 83 cm inclusief lijst) en in zeer goede staat. Het werk is rechtsonderin gesigneerd en fraai ingelijst.

Licht craquelé zichtbaar

Herman Bogman (1861-1921)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Dheemskerk
FA. (6)

Lid sinds 2017
63 verkochte items
83 cm
60 cm
63 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 598,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-02-2020 om 14:32
Eindtijd:09-03-2020 om 22:50
Adriaen
06 mrt. / 18:11
€ 520