Herman Bogman - landschap met koeien - Verkocht

Herman Bogman - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 695!

Verkoopprijs: € 799,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Herman Bogman - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 695!Herman Bogman - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 695!Herman Bogman - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 695!Herman Bogman - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 695!Herman Bogman - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 695!Herman Bogman - landschap met koeien kopen? Bied vanaf 695!

Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Herman Bogman (1861-1921)
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 cm x 60 cm (h x b)
Lijst60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij -  landschap met koeien
Techniek Olieverf op doek
Afmetingen 40 cm x 60 cm - met lijst 60 cm x 80 cm (h x b) Gesigneerd Handgesigneerd
Goede staat - gebruikt met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes-lijst licht beschadigde ( zie foto's)

H.C.C. Bogman (1861-1921)
Goede staat - gebruikt met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes-lijst licht beschadigde ( zie foto's) Hermanus Charles Christiaan Bogman woonde en werkte eerst in zijn geboorteplaats Den Haag, waarna hij van 1899 tot 1903 in Loosduinen verbleef. Daarna opnieuw in Den Haag waar hij in 1921 ook overleed.
H.C.C. Bogman was een bekend veeschilder.

Herman Bogman (1861-1921)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Cat-Fish

Lid sinds 2019
126 verkochte items
80 cm
60 cm
60 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 799,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2020 om 17:48
Eindtijd:11-12-2020 om 21:19
Plet
11 dec. / 21:14
€ 695