Herman Brood - Fraai '' Gezicht '' ingelijst (Nieuwstaat) - Verkocht

Herman Brood - Fraai '' Gezicht '' ingelijst (Nieuwstaat) kopen? Bied vanaf 66!
Prenten & Uitgaves

  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst46 x 36 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Oplage100
Fraai gezicht van Herman Brood
Mooi ingelijst achter glas met pass partout.

In absolute nieuwstaat.

  • Deze mooie zeefdruk, komt uit een serie zie ook onze andere items. Worden weinig aangeboden dus zeker in deze staat, een mooie kans voor de liefhebbers

Bewaard als belegging
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (115)

Geplaatst door  Christian35
Lid sinds 2022
55 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
36 cm
46 cm
20 cm
20 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Bosch,  Nederland
Starttijd27-2-2024 om 17:06
Eindtijd3-3-2024 om 22:57
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken