Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976
Johannes Itten - 3 boeken, o.a. het vroege werk
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Offset |
Stijl | Street Art |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Bekende prent van Herman Brood uit de popserie (1993). Offset druk op papier, in de druk gesigneerd, getiteld en gedateerd. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 60cm x 50cm
Wordt gratis verzonden binnen Nederland.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 16-12-2023 om 13:32 |
Eindtijd | 23-12-2023 om 20:16 |