Herman Brood - Kleurenoffset-litho RAY CHARLES uit 1993 - Verkocht

Herman Brood - Kleurenoffset-litho RAY CHARLES uit 1993 kopen? Bied vanaf 65!
Prenten & Uitgaves

Herman Brood - Kleurenoffset-litho RAY CHARLES uit 1993 kopen? Bied vanaf 65!Herman Brood - Kleurenoffset-litho RAY CHARLES uit 1993 kopen? Bied vanaf 65!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1993
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Fraaie offset-litho van Herman Brood uit de beroemde POP-serie. Herman Brood maakte in 1993 in opdracht van een muziekmaatschappij een prachtige serie offset-litho,s van diverse popartiesten. Kunstenaar: Herman Brood maakte in totaal 24 verschillende tekeningen.
Afmeting blad 50 x 60 cm in nieuwstaat.
Het werk is in de druk gesigneerd..
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (138)

Geplaatst door  Hans1951
1320 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
50 cm
60 cm