Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd - Verkocht

Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Herman Brood - Kleurenzeefdruk 5-GRAM Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Herman Brood (1946-2001)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 90 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 125
Zeer bijzondere en grote Kleurenzeefdruk van Herman Brood uit 2000.Dit is de laatste Kleurenzeefdruk gesigneerd door Herman.
Afmeting blad 90 cm hoog 60 cm breed.
Het werk is Handgesigneerd en genummerd 27/125
Wordt geleverd met echtheidscertificaat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Herman Brood (1946-2001)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (133)

Geplaatst door  Hans1951
1320 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
60 cm
90 cm