18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Sneek, Nederland |
Starttijd | 1-2-2023 om 9:12 |
Eindtijd | 10-2-2023 om 21:42 |