Herman Brood - Lekker ding

Herman Brood - Lekker ding kopen? Bied vanaf 345!

Herman Brood - Lekker ding

Verkoopprijs: € 396,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Herman Brood - Lekker ding kopen? Bied vanaf 345!Herman Brood - Lekker ding kopen? Bied vanaf 345!Herman Brood - Lekker ding kopen? Bied vanaf 345!Herman Brood - Lekker ding kopen? Bied vanaf 345!Herman Brood - Lekker ding kopen? Bied vanaf 345!

Geplaatst door  Korenwolfje

Lid sinds 2017
1 verkochte items
  • Herman Brood (1946-2001)
IngelijstIngelijst
Afmetingen34 cm x 36 cm (h x b)
Lijst51 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage300
Certificaat van echtheid aanwezig

Herman Brood (1946-2001)

Alle items van deze kunstenaar(88) Geplaatst door  Korenwolfje

Lid sinds 2017
1 verkochte items
61 cm
51 cm
36 cm
34 cm

Dit item is verkocht voor 396,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2020 om 21:06
Eindtijd:15-05-2020 om 19:33

Biedingen (1):

Bart1980
15 mei / 13:07
€ 345